Referencje

Maciej B.
Czytaj więcej
Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie okraszone poczuciem humoru. Wesprze i zmotywuje. Zadba też o dietę i suplementację. Kompleksowo i fachowo. Bezdyskusyjne, godny polecenia! 😎
Damian L.
Czytaj więcej
Profesjonalna opieka trenera, trening dopasowany do mojego trybu życia. Dieta na wysokim poziomie. Polecam!
Julia G.
Czytaj więcej
Najlepszy trener w mieście! Wycisnął ze mnie siódme poty, ale było warto efekty są niesamowite, dzięki.
Michał K.
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście. Trener sumiennie podchodzi do branży fitness. Punktualny i jeśli ma spóźnienie stara się poinformować. Dywersyfikuje ćwiczenia. Jest wymagający, ale wg mnie to istotne, aby dać z siebie odpowiednio dużo, dla zrealizowania celu w odpowiednim czasie.
Beti P.
Czytaj więcej
Wyjątkowo zdolny, ambitny i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy co przekłada się na wyniki osoby, z którą pracuje. Indywidualne podejście do swojego podopiecznego sprawia, że cele które sobie stawiałam były do wykonania. Tylko sobie życzyć takiej współpracy. Gorąco polecam 😘. Dodałam zdjęcie już jak lepiej wyglądałam, wcześniejsze to wstyd😉.
Andrzej G.
Czytaj więcej
Super podejście do klienta, plan treningowy dobrany indywidualnie co za tym idzie duża efektywność jeśli się go dobrze trzyma. Jest to trener, który nie używa kopiuj wklej, ale dla każdego ma swoje własne rozwiązania, polecam 🙌.
Karolina K.
Czytaj więcej
Poleca. Dieta, trening dopasowane indywidualnie do klienta, 100% zadowolenia ze współpracy.
Agnieszka W.
Czytaj więcej
Polecam trenera Mara Wójtowicz dla KAŻDEGO!!! Dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć prowadzenie zdrowego trybu życia jak i dla tych którzy już rozpoczęli ale ich rezultaty nie są satysfakcjonujące. Dla młodych i tych starszych, dla tych którzy po prostu chcą być aktywni a jeśli nie to on już ich zmotywuje. Trening i wymarzona sylwetka będą efektem ubocznym po indywidualnym podejściu DO KAŻDEGO kto będzie w rękach trenera Mary.
Przemek R.
Czytaj więcej
Szczerze polecam! Fachowiec i profesjonalista. Jeśli szukacie trenera personalnego, człowieka z lepszym podejsciem nie znajdziecie.
Jakub G.
Czytaj więcej
„Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zawsze z niesamowitym poczuciem humoru! Rewelacyjny trener, zrobi wszystko by osiągnąć założone cele, niesamowicie zależy mu na uczestnikach jego treningów. Z całego serca i wszystkich mięśni o których istnieniu pojęcia nie miałem polecam!!!”
Marcin D.
Czytaj więcej
Trenerem Mara jest pełnym profesjonalista. Treningi z nim są mocne i konkretne. Polecam dla każdego laika siłowni. Mara mocno mnie wspierał podczas mojej przemiany. Z czystym sercem polecam !
Łukasz Z.
Czytaj więcej
Profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta, ogromna wiedza. Gorąco polecam.
Sandy
Czytaj więcej
Serdecznie polecam. Mara jest osobą bardzo ambitną, oczekująca bardzo dużo od Siebie jak i od klienta. Miałam okazję być Jego klientką więc z czystym sumieniem mogę polecić. Muszę przyznać, że zawsze miałam krótkotrwały zapał, ale dzięki Marze udało mi się osiągnąć swój cel w walce o wymarzoną sylwetkę. Nie znam drugiego takiego Motywatora.
Mateusz G.
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, polecam nawet osobom kompletnie "zielonym" w temacie budowy sylwetki. Warto mieć kogoś kto tak zmotywuje do treningu, szczególnie w przypadku mojego lenistwa, 100% POLECAM!!!
Damian M.
Czytaj więcej
Trener pierwsza klasa, na jednym metrze kwadratowym potrafi przeprowadzić tyle ćwiczeń, że głowa mała. Widać, że to jego pasją, która chce zarazić inne osoby. Zaczynając współpracę z Mara miałem kilkanaście kilo nadwagi po trzech miesiącach trzymania michy oraz treningów, które sprawiały mi radość, schudłam 23kg. Czułem się żywszy i zawsze gotowy do pracy. Jeżeli chcecie zacząć robić coś dla zdrowia i samych siebie polecam z całego serca tego motywatora.
Charlene M
Czytaj więcej
Najlepszy motywator, największe wsparcie nie tylko nadzoruje każdy ruch, a jest dodatkowo świetnym partnerem treningowym. Dobry słuchacz, rozmówca, a przede wszystkim osoba dająca dobry wycisk na treningu, dzięki czemu.

Metamorfozy