mara-1

O mnie

Cześć !!!

Fajnie, że znalazłeś\-aś chwilę dla siebie. Nazywam się Mara Wójtowicz i jestem Trenerem Personalnym. Bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bez względu na to co robisz, gdzie pracujesz, czym się interesujesz i czy już kiedyś ćwiczyłeś czy nie – jest to bez znaczenia.

Jestem po to aby Ci pomóc, motywować i wspierać w dążeniu do upragnionej sylwetki !!

NIE MARTW SIĘ !!!

Po dobrze przepracowanym tygodniu znajdzie się też i miejsce na kawałek PIZZY czy ulubione LODY, trening i dieta to nie więzienie – WSPÓLNIE osiągniemy założone CELE.

Trening ze mną to nie kilka oczywistych ćwiczeń na maszynach w przeciągu 60 minut powtarzanych co tydzień przez okrągły miesiąc, tylko godzina PORZĄDNEGO TRENINGU i dobrej zabawy, podczas której za każdym razem zaskoczę Cię masą nowych ćwiczeń .

Używając m.in.: piłek, gum, taśm TRX , kettlebells, sztang przedstawię Ci siłownie od całkiem nieznanej dla Ciebie perspektywy.

mara-2
mara-3

To właśnie wyróżnia mnie z tłumu. Chcesz poznać i nauczyć się jak trenować w niebanalny i ciekawy sposób- Zapraszam już DZIŚ!
Uprawianie sportu od najmłodszych lat wykształciło we mnie mnóstwo pozytywnych cech oraz przyniosło ogrom korzyści.

Myślę jednak, że największym plusem, jaki wyniosłem ze sportu i którym staram się dzielić z moimi podopiecznymi to dbałość o zdrowie.

Inwestycja w kondycję fizyczną jest zawsze bardzo opłacalna, choć niestety w dzisiejszych czasach dla wielu osób jest to sprawa drugorzędna.

Zaczynamy myśleć o zdrowiu dopiero, gdy pojawia się jakaś dolegliwość.

I tu nasuwa się proste pytanie – czy lepiej zapobiegać (treningiem), czy leczyć (u specjalisty), gdy będzie już za późno?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem popartym wieloma certyfikatami, ale też setką godzin poświęconą moim Klientom.

Specjalizuje się w treningu medycznym, który ma na celu:

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu staram się łączyć trening wraz z elementami fizjoterapii, dzięki czemu godzina treningu ze mną to podwójna korzyść dla Ciebie !!

Zamiast tylko życzyć sobie zdrowia przy każdym spotkaniu rodzinnym czy świętach albo wmawiać, że jesteś w dobrej formie i nic Cię nie boli – lepiej coś z tym zrobić!

A ja mogę Ci w tym pomóc!

Przyjdź po zdrowie – efektem ubocznym będzie wymarzona sylwetka!

Odbyte kursy i szkolenia